Pirkimo taisyklės

Apsipirkti internetinėje parduotuvėje labai paprasta ir patogu.


1. Naudotis e. parduotuvės paslaugomis turi teisę:
        1.1. veiksnūs fiziniai asmenys, ne jaunesni kaip 18 metų amžiaus;
        1.2. nepilnamečiai nuo penkiolikos iki aštuoniolikos metų amžiaus tik turėdami tėvų, įtėvių arba rūpintojų sutikimą, išskyrus tuos atvejus, kai savarankiškai disponuojama savo uždarbiu ar stipendija;
        1.3. juridiniai asmenys;
        1.4. visų aukščiau nurodytų asmenų įgalioti atstovai.
 Jeigu Jūs norite naudotis e. parduotuvės paslaugomis, privalote užsiregistruoti. Registracija laikoma įvykusia ir galiojančia, kai Jūs elektroniniu būdu pateikiate informaciją apie save ir perėjote prie tolimesnių veiksmų.
 Jūsų pateikti asmens duomenys (vardas, pavardė, adresas, el. pašto adresas, telefonas) registruojantis e. parduotuvėje saugomi ir tvarkomi vadovaujantis Lietuvos Respublikos Asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymu Nr. IX–1296 bei aprašyta „Privatumo politika“.
 Prekių kainos, nurodytos e. parduotuvės prekių kataloge, galioja tik perkant šias prekes e. parduotuvėje. Prekių kainos e. parduotuvėje yra nurodytos įskaičius PVM. Pristatymo kainos neįskaičiuotos. Pateiktos nuotraukos gali skirtis nuo realių produktų.
 Pirkimo – pardavimo sutartis tarp Jūsų ir UAB "BALTKOMEDA" laikoma sudaryta nuo to momento, kai Jūs e. parduotuvėje, suformavę prekių krepšelį, nurodę pristatymo adresą, pasirinkę apmokėjimo būdą ir susipažinę su šiomis Taisyklėmis, paspaudžiate mygtuką „SIŲSTI“. Sutartis pasirašyta tarp UAB "BALTKOMEDA"  ir tarp Jūsų yra saugoma e. parduotuvėje.

 Apie pirkimo – pardavimo sutarties sudarymą UAB "BALTKOMEDA" Jus informuoja išsiųsdamas pranešimą Jūsų nurodytu el. pašto adresu.

 
2. IŠSIRINKITE

Išsirinkite norimus produktus. Tai galite padaryti pasirinkdami prekes iš pagrindinio meniu arba naudodamiesi paieškos langelių. Pažymėkite norimą užsakyti kiekį ir spauskite nuorodą „Pirkti", kad produktai atsidurtų Jūsų pirkinių krepšelyje. Savo pasirinktų produktų sąrašą galite peržiūrėti bei koreguoti paspaudę ant "krepšelio" ikonos.
 
3. UŽSISAKYKITE

Norėdami užsisakyti pasirinktus produktus, supildykite savo duomenis ir spauskite mygtuką "Siųsti". Jūsų nurodytu el. paštu jums bus atsiųstas laiškas su jūsų užsakymo informacija bei apmokėjimo informcija.
 
4. SUSIPAŽINKITE SU SĄLYGOMIS

Minimali užsakymo suma -1 €, pristatymo kaina -5 €. Nemokamas pristatymas nuo -100 €. Pristatome per 3 d.d. (darbo dienų).
Prekės pristatomos darbo dienomis nuo 8.00 iki 17.00 val., įteikiamos tik anketoje nurodytam asmeniui. Jeigu Jūsų nebus namuose, Jums pageidaujant, už papildomą mokestį, prekės gali būti pristatytos pakartotinai.
VENIPAK pristatymo dėl COVID-19 prevencija. Atsižvelgdami į dabartinę situaciją Lietuvoje ir pasaulyje dėl koronaviruso, siekiama sumažinti riziką klientams ir kurjeriams. Todėl Venipak įveda pokyčius.
VYDOMAS TIK BEKONTAKTIS SIUNTŲ PRISTATYMAS.
Nuo 2020.03.16 (pirmadienio) pradedamas vykdyti bekontaktis pristatymas. Visos siuntos pristatomos siuntą paliekant 2 metrų atstumu nuo Gavėjo ir tiesiogiai su juo nekontaktuojant. Daugiau: https://venipak.lt/koronavirusas/
Patvirtinkite, kad susipažinote ir sutinkate su sąlygomis.
Informuojame Jus, jog kai kurie įsigyti senųjų PŽ produktai gali turėti minimalų, 4 mėnesių galiojimą (nuo užsakymo patvirtinimo datos).
Prekių pakuočių dizainas gali skirtis nuo matomo nuotraukose. Prekių kiekis ribotas.
 
5. JŪSŲ DUOMENYS

Su asmens duomenų tvarkymo politika galite susipažinti „čia".
 
6. MOKĖJIMO BŪDAI

Mokėjimas už prekes, įsigyjamas mūsų internetinėje parduotuvėje, vykdomas per el.bankininkiste išaknstiniu 100% pavedimų.
Jūsų duomenys yra visiškai saugūs.
 
7. PREKIŲ PRISTATYMAS IR ATSIĖMIMAS

Jūsų įsigytos prekės pristatomos siuntų tarnybos Venipak, prieš tai būsite informuoti SMS žinute. Pristatymo laikas - darbo dienomis nuo 8 iki 17 valandos, per 3 d.d. (darbo dienų). Jei nurodytu adresu Jūsų nebus namuose, Jums pageidaujant galėsite pasirinkti (susitarus tiesiogiai su kurjeriu) kitą pristatymo variantą: a) Nukelti pristatymą kitai dienai; b) Peradresuoti (į kitą adresą).
Jei pasirinkote prekes atsiimti parduotuvėje. Apie tai Jums pranešime elektroniniu paštu ir/arba SMS žinute. Jei užsakymas apmokėtas, lauksime Jūsų atvykstant per 7 dienas, jei neapmokėtas – per 5 dienas. Vėliau užsakymas bus atšauktas ir užsakytos prekės sugrįš atgal į lentyną.
Atsiimant užsakymą su savimi turėkite asmens tapatybės dokumentą. Jei Jūsų prekes atsiims kitas žmogus, teikdami užsakymą nurodykite jį kaip gavėją. O jei pirkėjas – juridinis asmuo, turėkite įgaliojimą.
 
8. PREKIŲ GRĄŽINIMAS IR GARANTIJĄ
  
Pirkėjas, norėdamas pasinaudoti teise atsisakyti www.baltkomeda.lt sudarytos pirkimo–pardavimo sutarties ir grąžinti užsakytas ir nusipirktas prekes, turi apie tai aiškiai informuoti Pardavėją paštu arba el. paštu per 14 dienų nuo prekių perdavimo Pirkėjui dienos ir ne vėliau kaip per 7 (septynias) dienas nuo Pardavėjo informavimo apie sutarties atsisakymą dienos, perduoti Pardavėjui prekes Taisyklių 11.6 punkte nustatyta tvarka.
Pirkėjas gali pasinaudoti pavyzdine sutarties atsisakymo forma 2014 m. balandžio 30 d. patvirtinta Lietuvos Respublikos teisingumo ministro įsakymu Nr. 1R-154 ir ją galima rasti https://www.e-tar.lt/portal/lt/legalAct/dad7f330d05511e3a8ded1a0f5aff0a9.
Jei Pirkėjas atsisako prekės pirkimo–pardavimo sutarties ir grąžina prekes, sumokėta pinigų suma Pirkėjui grąžinama:
  • jeigu už prekes Pirkėjas atsiskaitė išankstiniu bankiniu pavedimu arba per Pirkėjo naudojamą elektroninės bankininkystės sistemą, pinigai grąžinami pervedant sumokėtą sumą į Pirkėjo (mokėtojo už prekes) sąskaitą, per 14 (keturiolika) kalendorinių dienų nuo prekių grąžinimo dienos;
  • jeigu už prekes Pirkėjas atsiskaitė grynaisiais pinigais arba banko mokėjimo kortele atsiimdamas prekes parduotuvėje, Pirkėjo už prekes sumokėta suma grąžinama grynaisiais pinigais prekių grąžinimo parduotuvėje  metu.
Grąžinamas ar keičiamas kokybiškas prekes Pirkėjas privalo grąžinti Pardavėjui originalioje ir nepažeistoje pakuotėje, tos pačios komplektacijos, kaip gavo Pirkėjas, būtinai pateikiant prekės įsigijimo dokumentą, instrukciją ir garantinį taloną (jei tokie buvo pateikti kartu su preke) ir/ar kitus prekės priklausinius. Grąžinamos ar keičiamos kokybiškos prekės negali būti naudotos, privalo būti nesugadintos ir nepraradusio prekinės išvaizdos (nenuplėštos apsauginės plėvelės, nenuimtos ir/ar nepažeistos etiketės). Kai prekė grąžinama Pardavėjui, už jos supakavimą ir sukomplektavimą yra atsakingas Pirkėjas. Jeigu prekė yra sugadinta, nepilnos komplektacijos, netvarkinga, nėra tinkamai supakuota ar yra panaudota, Pardavėjas turi teisę nepriimti prekės ir negrąžinti Pirkėjui už prekę sumokėtų pinigų.

Pirkėjas neturi teisės atsisakyti pirkimo-pardavimo sutarties ir grąžinti Pardavėjui šių prekių:
  • kurios neatitinka Taisyklių 11.4 p. išdėstytų sąlygų.
  • vaistinių preparatų;
  • supakuotų prekių, kurios buvo išpakuotos po pristatymo ir kurios netinkamos grąžinti dėl higienos ar dėl sveikatos apsaugos;
  • kitų prekių, kurias Pardavėjas turi teisę atsisakyti priimti vadovaudamasis galiojančiais teisė aktais.
Pirkėjas prekes perduoda (grąžina):
  • toje pačioje Pardavėjo parduotuvėje , kurioje Pirkėjas atsiėmė prekes;
  • jeigu prekės buvo pristatytos Pirkėjo nurodytu adresu – bet kurioje Pardavėjo parduotuvejė;
  • jei Pirkėjas pageidauja grąžinti prekes Pardavėjui paštu ar pasinaudojat siuntų kompanijos paslaugomis, tokiu atveju prekių grąžinimo sąlygomis derinamos individualiai el. paštu info@baltkomeda.lt arba tel. Nr. +370 686 92770 darbo dienomis nuo 9.00 iki 17.00 val.
Netinkamos kokybės prekės keičiamos ar grąžinamos vadovaujantis prekių įsigijimo metu galiojančiais Civilinio kodekso nuostatomis.

 

GARANTIJA

 

Gamintojas tam tikroms prekių rūšims suteikia tam tikrą laiką galiojančią daiktų kokybės garantiją, kurios konkretus terminas ir kitos sąlygos nurodomi tokių prekių aprašymuose.
Tuo atveju, kai Gamintojas tam tikroms prekių rūšims daiktų kokybės garantijos nesuteikia, galioja garantija, numatyta atitinkamų teisės aktų-privalomą teisinę 2 m. garantiją (CK 6.2287 str. 10 p.). 
Tais atvejais, kai remiantis teisės aktais konkrečių prekių atžvilgiu nustatomas tam tikras tinkamumo naudoti terminas, Pardavėjas įsipareigoja tokias prekes parduoti  taip, kad būtų suteikta reali galimybė tokiomis prekėmis pasinaudoti iki tinkamumo naudoti termino pabaigos.
Pardavėjas neatsako už tai, kad  prekės savo spalva, forma ar kitais parametrais gali neatitikti realaus prekių dydžio, formų ir spalvos dėl  naudojamo vaizduoklio ypatybių.
Garantijos galiojimo sąlygos:
surenkant gaminį pirkėjas laikosi prie gaminio pridėtos surinkimo instrukcijos;
garantija taikoma prekių kokybės trūkumams, atsiradusiems dėl gamintojo kaltės ir prekės transportavimo pardavėjo transportu.
Pirkėjas praranda teisę į nemokamą garantinį aptarnavimą šiais atvejais:
pirkėjas nesilaikė prekės eksploatacijos ir priežiūros taisyklių;
prekės buvo sugadintos dėl pirkėjo kaltės;

 

9. GINČŲ SPRENDIMAS 

 

Šios Taisyklės sudarytos vadovaujantis Lietuvos Respublikos teisės aktais.
Šių Taisyklių pagrindu kylantiems santykiams taikoma Lietuvos Respublikos teisė.
Visi nesutarimai, kilę dėl šių Taisyklių vykdymo, sprendžiami derybų būdu. Nepavykus susitarti per 20 (dvidešimt) kalendorinių dienų, ginčai sprendžiami Lietuvos Respublikos teisės aktų nustatyta tvarka.
Informuojame apie galimybę kilusį ginčą spręsti elektroniniu būdu, nesikreipiant į teismą.Siekiant užtikrinti lengvesnį ir greitesnį ginčų sprendimą, vartotojas, įsigijęs prekes ar paslaugas internetu Lietuvoje ar kitoje Europos Sąjungos valstybėje, dėl savo galimai pažeistų teisių gynimo turi galimybę kreiptis per Elektroninio ginčų sprendimo platformą.  Elektroninio vartotojų ginčų sprendimo platforma

Užsakant prekių už 100 EUR,  pristatymas NEMOKAMAS!

Saeshin, mikrovarikliu remontas!