Apie mus / Parodos

Sveiki atvykę į internetinę BALTKOMEDA svetainę!

 

BALTIC DAYS OF DENTISTRY 2019

International Specialized Dental Exhibition - Conference 
September 27–28, 2019 

UAB "BALTKOMEDA" dalivaus parodoje, kuri viks LITEXPO!

Rugsėjo 27-28d.

__________________________________________________________________

 

UAB "BALTKOMEDA" Lankesi parodoje IDS 2019!

 __________________________________________________________________

 

UAB "BALTKOMEDA"
   
2017 m. lapkričio 24 - 25d. dalivaus ENDOBALTIC parodoje.
 
 

 __________________________________________________________________

 

 
UAB "BALTKOMEDA"
   
2017 m. kaip ir kas dvejus metus dalyvavo parodoje BALTMEDICA.
Ačiū, kad apsilankėte pas mus!

 

__________________________________________________________________

 

 
UAB "BALTKOMEDA"
2015 m. kaip ir kas dvejus metus dalyvavo parodoje BALTMEDICA.
Ačiū, kad apsilankėte pas mus!
 

 

__________________________________________________________________

 

Gerbiami kolegos, esami ir būsimi mūsų klientai! Pristatydami šį UAB ,,Baltkomeda" tinklalapį, norime trumpai supažindinti Jus su mūsų kompanijos istorija ir jos veikla. UAB „Baltkomeda" įkurta 1998 metais. Pagrindinė įmonės veiklos sritis – medicinos įrangos, instrumentų, įrankių, odontologinių medžiagų ir priemonių tiekimas Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos gydymo įstaigoms. Šiandien UAB "Baltkomeda" – tai dinamiškai auganti Lietuvos įmonė, plėtojanti savo veiklą visame Baltijos regione.
Pagrindiniai įmonės veiklos principai: patikima partnerystė, kokybiškos prekės ir konkurencinės kainos. Esame sėkmingai įvykdę daugelį ilgalaikių ir trumpalaikių tiekimo sutarčių LR gydimo įstaigose, o taip ir už jos ribų.
Aktyviai dalyvaujame Lietuvos medicinos visuomeniniame gyvenime, parodose, seminaruose, paskaitose, konferencijose. Glaudžiai bendradarbiaujame su Lietuvos medicinos sąjungomis, asociacijomis, rėmimo fondais. Palaikome ryšius su medicinos mokymo įstaigomis. Kasdieniame darbe bendraujame su gydytojais ir specialistais, klausomės jų patarimų bei pageidavimų. Šis bendravimas ypač svarbus, nes sukauptos žinios, patarimai bei informacija yra analizuojama ir perduodama mūsų atstovaujamiems medicinos įrangos gamintojams visame pasaulyje.
Įgyta patirtis, sukauptos žinios ir atkaklumas darbe leidžia pateikti klientams vieną iš didžiausių Lietuvoje kokybiškų medicininių prekių asortimentų. Savo darbą pradėjome bendradarbiaudami tik su keletu gamintojų ir tiekėjų. Šiandien Baltijos šalyse oficialiai atstovaujame daugiau kaip 40 kompanijų ir jų gaminamų produktų iš viso pasaulio. Šių kompanijų potencialas milžiniškas, žinant, kiek žmonių kolektyvų ir mokslininkų dirba JUMS. Nuosekliai stebime visas naujienas medicinos srityje, daug dėmesio skiriame prekių asortimentui, marketingui, stengiamės vartotojui pateikti naujausius, geriausius ir moderniausius gaminius, kurių kokybės ir kainos santykis būtų optimalus ir priimtinas.
Sėkmingai dirbame šioje srityje jau daugiau kaip 15 metų. Džiaugiamės nuveiktais darbais, su perspektyva žiūrime į ateitį, gerinant ir plečiant paslaugų kokybę prekybos ir gamybos srityje. Žinome, kad tiekiamu kokybišku prekių asortimentu, siūlomomis žemomis kainomis, naujienomis, mandagiu ir užtikrintu aptarnavimu esame reikalingi Jums. Visa tai būtų neįmanoma pasiekti be darnaus, draugiško ir visiškai atsidavusio savo darbui bendraminčių kolektyvo. Daugelis mūsų darbuotojų turi aukštąjį išsilavinimą, nuolat kelia kvalifikaciją įvairiuose kursuose Lietuvoje ir užsienyje, yra profesionalūs savo srities žinovai.
Tikimės, kad įvertinsite mūsų siūlomas prekes! Siekiame sėkmingo bendradarbiavimo ir laukiame Jūsų nuolatinių pirkėjų būryje!
 
Pagarbiai,
UAB BALTKOMEDA kolektyvas

Užsakant prekių už 100 EUR,  pristatymas NEMOKAMAS!

Saeshin, mikrovarikliu remontas!