GREEN TEA

      Ilgalaikė kvėpavimo gaiva ir apsauga nuo ėduonies

 


* Tonizuojanti dantų pasta su veikliaisiais žaliosios arbatos, šalavijų ir ramunėlių ekstraktas visą dieną apsaugo nuo bakterijų ir apnašų susidarymo. Natūralus perlas turi kalcio ir aminorūgščių, stiprinančių dantis ir maitinančių dantenas, didina emalio atsparumą ėduoniui.
* Levandos biokoncentratas pasižymi stipriu antiseptiniu poveikiu ir veiksmingai gydo dantenas.
* Naujoji Sp.White System(R) sistema saugiai balina ir poliruoja dantis iki blizgesio. Be fluoro.

 

Veiklieji komponentai: Levandos biokoncentratas, žaliosios arbatos ekstraktas, Polidon(R), tetrakalio pirofosfatas, ramunėlių ekstraktas, šalavijų ekstraktas, perlų ekstraktas, papainas.


Kaina: 3.76 EUR

Sandėlyje: Turime
Pirkti

LIKVUM-GEL

  Apsauga nuo dantų akmenų ir visapusiška priežiūra

 

* Smaragdo spalvos gelio konsistencijos dantų pasta su ryškiu balinimo ir apsaugos nuo dantų akmenų efektu skirta veiksmingam emalio valymui. Natūralūs papaino fermentai ir daugiamolekulinis komponentas Polidon(R) efektyviai tirpdo apnašas ir neleidžia susidaryti naujoms. Ilgam išsaugo dantų baltumą. Ksilitolis saugo nuo ėduonies.
* Aukštos kokybės Biosolantiseptikas pasižymi dantenų uždegimus malšinančiomis savybėmis ir apsaugo nuo bakterijų atsiradimo. Natūralus fermentas papainas sulaiko bakterijų augimą ir neleidžia susidaryti minkštoms apnašoms - kurios yra pagrindinė ėduonies atsiradimo priežastis. Bioaktyvus kalcis išgautas iš kiaušinio lukšto sustiprina emalį ir sumažina emalio jautrumą.
* Pasta su subalansuota  valymo sistema Sp.White System(R) skirta aukštos kokybės balinimui ir visos burnos ertmės valymui. 
Be fluoro.

Veiklieji komponentai: Polidon(R), Kalcis, Biosol, papainas, ksilitolis.


Kaina: 3.76 EUR

Akcija: 3.60 EUR
Sandėlyje: Turime
Pirkti

MAXIMUM

  Ilgalaikis gaivus burnos kvapas, emalio atstatymas ir saugus balinimas

 

* Nauja dantų pasta, kurios pagrindą sudaro hidroksiapatitas, cinko jonų ir augalų ekstraktas. Naudojant šią pastą burnos kvapas išlieka gaivus. Apsaugo nuo ėduonies ir stiprina emalį.
* Kalcio jonai padeda įsiskverbi į pažeistas emalio vietas.
* Polydon(R) komponentas pašalina tabako, arbatos ir kavos apnašas. Naujoviška LUCATOL(R) sistema mažina bakterijas. Sudėtyje nėra fluoro.

 Veiklieji komponentai: Hidroksiapatitas, Polydon(R), papaino fermentų kompleksas SEBOMINE, saldymedžio ekstraktas, Timolis.


Kaina: 4.50 EUR

Sandėlyje: nėra/teirautis
Pirkti

MEDICAL HERBS

 
Kompleksine apsauga ir priešuždegiminis 
poveikis dantenoms

 

 * Smaragdo spalvos gelio konsistencijos dantų pastos sudėtyje yra šalavijų, ramunėlių ir gudobelės ekstraktai, kurie veiksmingai rūpinasi dantimis ir dantenomis. Šiam ekstraktui būdingas uždegimą malšinantis ir kraujavimą stabdantis poveikis.

* Kalcis, išgautas iš kiaušinio lukšto, stiprina emalį ir apsaugo nuo ėduonies.
* Šaltalankio ekstraktas skatina burnos ertmės minkštųjų audinių gijimą. Eterinis palergonijų aliejus - puikus antiseptikas, pasižymi uždegimą malšinančiomis ir nuskausminančiomis savybėmis. Švelniai veikdamas emocinę būseną, aliejus suteikia jėgų ir gerina nuotaika. Fluoro jonai pagreitina emalio atstatymo procesą, lemia baktericidinį poveikį. Sudėtyje yra fluoro (1000 ppm).

 Veiklieji komponentai: Palergonijos eteriniai aliejai, šaltalankio, gudobelės, ramunėlių ir šalavijų ekstraktai, fluoro jonai, Kalcis.


Kaina: 3.15 EUR

Sandėlyje: Turime
Pirkti

SENSITIVE

 
  Prarastu mineralu atstatimui, padidėjusio jautrumo mažinimui 

 

  Sveikos dantenos   Jautrioms dantenoms 
  Emalio stiprinimui    

 

   

Giliai įsiskverbia į pažeistą emali ir sustiprina jį, veikia identiškai plombai, todėl dantų paviršius tampą žymiai lygesnis ir labiau atsparūs bakterijoms ir rūgštims. Mažina padidėjusį dantų jautrumą.

   

Mėlynuju ramunėlių ir Ispanijos citrinos eteriniai alėjai tūri anti-bakterinį ir antiseptinį poveikį, kuris taipogi padedasumažinti dantenų kraujavimą. Vitaminai C, PP, E ir flavonoidai riešutmedžio medžio lapų ekstraktu sudėtyje turi anti-oksidacinį poveikį

   

Natūralus papajos fermentai (papaino) su dideles masės balinimo molekulėmis Polydon® derinys skaido dantų apnašas, todėl dantų paviršius tampą idealiai lygus.

 

 

 

Dantų pastos sudėtyje nėra:

SLS/SLES, triklozano, chlorheksidino, parabenų, cheminių medžiagų, baliklių, sintetinių kvapų, dažikliųir komponentų gyvūninės kilmės. Be fluoro.


Kaina: 4.50 EUR

Sandėlyje: 10
Pirkti

ULTRACOMPLEX

  Kompleksinė priežiūra ir jautraus emalio balinimas

 * Multiaktyvi dantų pasta švelniai rūpinasi jautraus emalio baltumu. Organinis kalcis išgautas iš kiaušinio lukšto, kartu su hidroksiapatitu efektyviai stiprina dantis, tankindamas emalį ir pašalindamas padidėjusio jautrumo priežastis.

* Natūralių fermentų iš papaino ir Polidon(R) derinys panaikina apnašas netgi sunkiausia pasiekiamose vietose, užtikrindamas kokybišką valymą ir ilgalaikį gaivų kvapą. Kalio jonai ir cinkas sumažina emalio jautrumą ir taip pat pasižymi dantenų rišamosiomis ir uždegimus malšinančiomis savybėmis.
* Pasta su nauja Sp.White System(R) sistema skirta saugiam jautrių dantų balinimui ir stiprinimui, poliruoja dantų emalį iki blizgesio. Be fluoro.

 Veiklieji komponentai: Polidon(R), hidroksiapatitas, Kalcis, papainas, alfa-bisabololas, kalio ir cinko druskos.


Kaina: 3.15 EUR

Sandėlyje: Nėra/teirautis

WHITE PLUS

      Saugus balinimas ir emalio apsauga

 

* Efektyvi kompleksinė dantų pasta. Jos sudėtyje yra naujoji sistema skirta saugiam dantų balinimui Sp.WhiteSystem(R), kurios dėka ši pasta yra tinkama ir jautriam emaliui. Apvalios poliruojančios dalelės kartu su Polidon(R) ir natūraliais fermentais iš papajos, pastebimai pašviesina emalį, skaido apnašas sunkiai pasiekiamose vietose, o dantų paviršių padaro idealiai lygiu, kas ilgam išsaugo dantų baltumą.
* Kalio jonai mažina padidėjusį dantų jautrumą. Natūralios antibakterinės sudedamosios medžiagos sumažina apnašų susidarymą ir rūpinasi gaiviu kvapu. Fluorido jonai veiksmingai saugo nuo ėduonies.
* Puikiai tinka kavos, arbatos mėgėjams ir tiems, kurie rūko. Nedidina dantų jautrumo. Balinimo efektas - 1,5 tono per keturias naudojimo savaites. Sudėtyje yra fluoro (1000 ppm).

 

Veiklieji komponentai: Polidon(R), papainas, kalio druskos, natrio fluoridas.


Kaina: 3.15 EUR

Sandėlyje: Nėra/teirautis

ARMYDENT

 

 

EFEKTYVUS BALINIMAS IR STIPRI APSAUGA NUO ĖDUONIES

 

 

Specialioji dantų pasta "ARMYDENT" naikina bakterijas burnoje, pašalina apnašas. Burnoje ilgai išlieka gaivus kvapas.

 

Pagrindiniai ingredientai:

  • Sidabro jonai
  • Polydon(R)
  • Eterinis aliejus, kedro aliejus 
  • Olaflur(R)

 

  Sidabro jonai kovoja su bakterijomis.
  Eterinis aliejus, kedro aliejus padeda išvengti dantenų uždegimo. Burnoje išlieka gaivus kvapas.
 

Polydon(R) efektyviai pašalina tabako, arbatos ir kavos apnašas.
Olaflur apsaugo emalį nuo rūgšties, naikina bakterijas likusias po valgio.

 

Geriausia dantų pasta, kovojanti su ėduonim!

 

Sudėtyje nėra šių medžiagų: SLS, Triklozano, Chlorheksidino, Sacharino, Peroksidu. Sudėtyje yra fluoro (1300 ppm).


Kaina: 6.50 EUR

Sandėlyje: Turime
Pirkti

SPLAT BLACKWOOD

 
 

 EFEKTIVUS BALINIMAS IR ILGALIAKIS GAIVUMAS

 

 Dantų pasta "BLACKWOOD" buvo specialiai sukurta tiems, kurie nori kuo gaivesnio burnos kvapo. Jai būdingas žymiai stipresnis balinamasis poveikis, lyginant su kitomis dantų pastomis.

 

Pagrindiniai ingredientai:

  • Hidrogenuoti suodžiai
  • O - Cymen - 5 - olis
  • Paprastojo kadagio uogos ekstraktas

 

 Patikrinta klinikiniais tyrimais:

  • Balinantis poveikis 2 atspalviais baltesni dantys per 4 savaites (pagal VITAPAN skalę)
  • Valomasis poveikis 97,3%
  • Gaivinantis poveikis 57,63%

 

  Kadagio uogų ekstraktas ir aktyvių sudėtinių medžiagų kompleksas suteikia apsaugą nuo bakterijų ir apnašų susidarymo. Stipraus poveikio antiseptikas Biosol(R) užkerta kelią bakterijų dauginimuisi ir palaiko dantenų tonusą.  
  Karelijos beržų anglis balina, sugeria kvapus, absorbuoja nešvarumus ir sukuria unikalią spindinčiai juodą dantų pastos spalvą.  
  Pasta efektyviai ir saugiai balina dantis, neleidžia bakterijoms daugintis ir išsaugo burnos gaivą, veiksmingai saugo nuo dantų akmenų susidarymo ir normalizuoja seilių pH. Stiprus kadagio aromatas. Be fluoro.  

 

 Sudėtyje nėra šių medžiagų: SLS, Triklozano, Chlorheksidino, Sacharino.

 

Kaina: 6.50 EUR

Sandėlyje: Turime
Pirkti

Užsakant prekių už 100 EUR,  pristatymas NEMOKAMAS!

Saeshin, mikrovarikliu remontas!